O nás

O nás

Hobbylab je řemeslná dílna otevřená pro širokou veřejnost. Poskytuje prostor pro řemeslnou činnost a vzdělává v oblasti práce se dřevem a kovem. Pořádá kurzy a workshopy z oblasti truhlářství, renovace nábytku a kovodělné činnosti. Funguje jako nezisková organizace s jedním zaměstnancem a pěti dobrovolníky.

Veronika Hradová

veronika@hobbylab.cz, 727 963 222

Už desetiletí zkouším všemožné techniky, technologie a kombinace materiálů ať už doma, v otcově chalupářské dílně nebo na různých kurzech. A protože jsem ve své dílně měla kola, pračku a vysavač nikdy tam nebyl dostatečný prostor pro práci. Potkáte mě v dílně, v e-mailech, newslettrech, v editoru těchto stránek, fakturách...

Najdete nás

Holzova 7
Orlovna
Brno-Líšeň

Jozef Sedláček

pepa@hobbylab.cz

Je to už více než 15 let co jsem začal vyrábět svoji první komodu. Ve sklepě paneláku, bez truhlářských zkušeností a hlavně bez vybavení. Hledal jsem různé cesty, abych mohl realizovat své nápady a postupně jsem rozvíjel představu řemeslné dílny, která bude vybaveny kvalitními stroji a zázemím pro kutily. Konec této cesty je dílna veřejná a sdílená, kde se mohu realizovat nejen já, ale i všichni ostatní, kteří o to mají zájem.

Boris Šuška

S drevom som začal pracovať nedávno, ale zato s obrovským nadšením. Zaujímam sa o to v čom drevo vyniká, ako s ním pracovať a ako ho správne použiť. V dielni získavam stále nové a nové praktické skúsenosti, ktoré uplatňujem pri návrhu menších i väčších projektov, ktoré sa dajú v dielni vyrobiť. Návody, ktoré na našich stránkach nájdete sú pravdepodobne odomňa.

Hobbylab, z.s.

Holzova 7

628 00 Brno

č.ú. 4066499359/0800

IČO: 22834494

Ondřej Zendulka

Podpořili nás

 

nadacecez_400x300_rgb_svetlepozadi_transparentni